İlk siparişinize özel 3 ay ve üzeri kiralamalarda geçerli %10 indirim fırsatını kaçırma. İndirim kodu: mini10

Biz Kimiz?

Ebeveynler olarak çocuklarımızı yetiştirmenin daha ekonomik, sürdürülebilir ve pratik olması gerektiğini düşünüyoruz. Her ebeveyn gibi bebeğimiz için en iyi ürünleri kullanmak istiyoruz ama araştırmak, satın almak, depolamak, yeniden satmak gibi tüm bu yorucu ve zaman alan aşamalarla uğraşmak istemiyoruz. Tam da bu sebeple ihtiyacımız olan ürünleri belli bir süreliğine kullanıp iadesini yapma fikrini çok sevdik!  
Bu ürünlerin hayat kurtarıcılığını göz önünde bulundurarak, tüm aşamaların daha kolay ve eğlenceli olması için kiralamini’yi geliştirdik!

Neden Kiralamini?

Paylaşmak çocuklarımıza öğrettiğimiz ilk derslerden biri. Çoğu bebek ürününe bebeklerimiz büyüdükten sonra ihtiyacımız kalmıyor. Artık ihtiyacımız olmayan bu ürünleri muhafaza etmek ya da satmaya çalışmak ayrı bir uğraş gerektiriyor. Kiralamini, sizi bu uğraşlardan kurtarmak ve bebeğiniz için en iyilerine sadece ihtiyaç duyacağınız süre boyunca ulaşmanızı sağlamak için tasarlandı.

Kiralamini sana göre mi?

Meşgulsün

Sürekli bebek ürünlerini araştırmaktan, satın alacağınız yere karar vermekten, sipariş etmekten ve bebeğiniz birkaç ay sonra büyüdüğünde bu ürünle ne yapacağınızı düşünmekten daha önemli işleriniz var. Kullanılmış bebek ürünlerini bulmak ya da kullandığınız ürünü satmak için fiyat pazarlığı yapmak, teslimatı koordine etmek ve temizlemek sizin için vakit kaybı ve uğraştırıcı olabilir. Kiralamini olarak bunları sizin yerinize yapmak bizim işimiz!

Sınırlı depolama alanın var

Çok iyi biliyoruz ki bebekler hızlı büyür ve onlar büyüdükçe daha çok alana ihtiyaç duyarız. Kiralamini ile dolaplarınızı gerçekten kullandığınız şeylere ayırmanız, salonunuzun bir oyuncak mağazası gibi görünmesini engelleyebilmeniz ve ihtiyaçlarınıza dönemsel olarak sahip olabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

En iyisini uygun fiyata istiyorsun

Ne kadar süre kullanacağımız belli değil, bu masrafa değer mi? Ya bebeğim beğenmezse? Bu ürüne gerçekten ihtiyacım var mı? Kiralamini ile en iyi ve yeni ürünleri deneyebilir, sadece birkaç aylığına kullanabilir, kolayca başka bir ürünle değiştirebilir ya da iade edebilirsin. Hem de çok makul fiyatlara!

Çevreyi önemsiyorsun

Ebeveyn olduğumuzda sürdürülebilir bir yaşam en büyük endişelerimizden birisi olur. Kiralamini ile bebek ürünlerinin uzun ve faydalı bir ömre sahip olduğundan emin olabilirsin. Sadece bebeğin için değil, dünyamız için de daha iyisini yapabilirsin.

 
“Kiralamanın rahatlığını, seyahat ederken birinin evinde keyifli bir konaklama deneyimlediğinde, özel bir gece için tasarım bir elbiseye birkaç günlüğüne rahatça erişebildiğinde ya da şehirde elektrikli bir scootera atlayıp istediğin yere kolayca ulaştığında hissetmişsindir. Aynı rahatlığa bebek ve çocuk ürünleri için ulaşabilmek neden mümkün olmasın?”

Alışveriş kartı

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping