Sıkça Sorulan Sorular

Tek bir kuralımız var, sadece kendi ailelerimizde kullanmayı isteyeceğimiz ürünleri kiralıyoruz. Bunu da birkaç kriterde değerlendiriyoruz.
Kalite: Dayanıklı ve iyi tasarlanmış ürünleri seçiyoruz.
Güvenlik: Ürünlerin ilgili tüm güvenlik standartlarını karşıladığından emin oluyoruz, güvenliklerini garanti edemeyeceğimizi düşündüğümüz ürünler sunmuyoruz.
Sürdürülebilirlik: Güvenli bir şekilde yeniden kullanılabilecek dayanıklı ürünleri seçmenin yanı sıra, doğal, toksik olmayan malzemelerden yapılmış ürünleri ve mümkün olduğunda sürdürülebilirlik odaklı markaları tercih ediyoruz.
Değer: En iyi bebek ve çocuk ürünlerini seçmeye çalışıyor ve bunlara erişilebilir ve uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlamak istiyoruz.

Kiralamak istediğiniz ürünü kiralamak istediğin süre seçenekleri arasından sepetine ekleyip ödeme adımına geçebilirsin. Ödeme adımında kartınızdan 1 ayın kira bedeli tahsil edilir. Ödemeden sonra üyelik sayfasına yönlendirilirsiniz. Kimlik bilgileriniz eksiksiz girdiğiniz koşulda otomatik olarak doğrulanır. Kimlik bilgisi doğrulanan siparişler işleme alınır.

Kiralamini’de 1, 3 ve 6 aylık kiralama seçenekleri mevcut. İhtiyacın olan süre boyunca kiralama yapabilirsin. Kiralama süren bittiği zaman kiralama süreni uzatabilirsin.

Kira ücretini seçtiğiniz kira abonelik süresi boyunca aylık olarak ödersiniz. Toplam kira bedeli kartınızdan bloke edilmez. Kira süreniz ürünü teslim aldığınız günden itibaren başlar. Ürünü geri gönderdiğiniz ay biter. İade ettiğiniz ürünü teslim aldığımızda kira ödemelerinize son verir, ekstra alınan bir aylık kira ücretini ürünün iade kontrollerini gerçekleştirdikten sonra iade ederiz.

Türkiye’deki tüm bebeklere ve çocuklara teslimat yapıyoruz.

  • Üye olurken paylaşılan kimlik bilgileri doğru ya da geçerli değilse
  • Kimlik bilgileri ödeme yapılan banka kartı ya da kredi kartında yazan isimle uyumlu değilse
  • Kiralama talebinde bulunduğunuz ürün temin edilemiyorsa

Kiralama talepleri bu gibi sebeplerle onaylanmamış olabilir. Bu süreçlerin hepsinde Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizinle e-posta ya da telefon yoluyla iletişime geçerek bilgilendirme yapar ve eksik bilgilerin tamamlanabilmesi için yardımcı olur.

Kiralama talebinin onaylanmadığı durumlarda e- posta ile bilgilendirir ve 24 saat içinde %100 ücret iadesini gerçekleştiririz. İade işlemleri bankanıza bağlı olarak 5-10 iş günü içinde hesabına yansıyacaktır.

Bize iletebilirsiniz. Biliyoruz ki anne ve babalara en iyi ürün tavsiyeleri yine anne ve babalardan gelir.

Ürünler genellikle 5-10 iş günü içinde teslim edilir.

Ürünü teslim alırken kargo görevlisinin önünde kutuyu açıp içeriğini kontrol etmelisiniz. Eğer teslim aldığınız ürün gönderim sırasında hasar görmüşse tutanak tutulması gerekecektir. Bu gibi durumlarda tutanak örneğini müşteri hizmetleri ekibimize bildirmeniz yeterlidir.

Tüm Kiralamini ürünleri orijinal kutusunda, tüm aksesuarlarıyla birlikte ve bakımları yapılmış şekliyle ulaştırılır. Ürünleri teslim ederken de eksiksiz, orijinal kutusunda teslim etmeniz gerekmektedir. Her Kiralamini bebeğinin en iyi durumda ürünleri kullanabilmesi için bunu önemsiyoruz.

Biz ebeveyniz, bu yüzden kazaların olabildiğini biliyoruz. Hasar durumlarında bize haber verin, ürününüzü en kısa sürede tamire ya da bakıma yollayalım. Ürünlerin onarım masraflarının %70’ini kiralamini olarak biz karşılıyoruz. Kullanıma ait izleri hasardan saymıyoruz.

Müşteri hizmetlerimiz deneyiminizi iyileştirmek için var! Bu gibi durumlarda kullanıcı tarafından tespit edilen hasarların ürün teslim alındıktan beş (5) gün içerisinde bize bildirilmesi gerekiyor.

Aynı kira süresi içindeki maksimum 3 adet ürün kiralanabilir. Kullandığınız ürünleri iade ettikten sonra yeni kiralamalar yapabilirsiniz.

Kiralamini’de minimum kiralama süremiz bir aydır. Kiralamini ürünleri aylık olarak faturalandırıldığı için daha kısa süreler için kiralama yapamıyoruz.

Sorun değil, kiralamini’yi bebeklerin ve çocukların büyüme hızına eşlik etsin diye esnek tasarladık. İade talebinizi destek@kiralamini.com adresine iletmeniz ve ürünü kira sürenizi doldurduğunuz günden 1 gün önce geri göndermeniz yeterli. Miniğiniz için yeni ürününüzü seçmeye başlayabilirsiniz. 

Bazı ürünler yepyeni, bazıları ise özenle kullanılmıştır. Her Kiralamini ürünü evinize gelmeden önce derinlemesine temizlenir, sterilize edilir ve kalite kontrolü yapılır.

MiniCare ismini verdiğimiz bir temizleme protokolümüz var. Her ürünün güvenli bir şekilde çalıştığından emin olmak için kiralamalar arasında üreticinin belirlediği şartlara göre kalite güvence denetimi yapıyoruz. Bu şartları karşılamayan ürünleri onarmak üzere stoktan çıkartıyoruz. Onaramadığımız durumlarda yenisiyle değiştiriyoruz. Bütün ürünler her kiralama arasında üreticinin uygun gördüğü şartlarına göre temizleniyor. Bebekler için güvenli, çevre dostu temizlik ürünleri ve malzemeleri kullanıyoruz.

Kalite standartlarımızı daha fazla karşılamadıklarında ürünleri kullanımdan kaldırmayı planladık. Bir ürün bozulursa ve tamir edilemezse, onu geri dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca, kullanılabilecek durumda ancak kiralama kriterlerimize uymayan ürünleri de bağışlayacağız. Instagram sayfamız @kiralamini üzerinden bu konuyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Kira sürenizin bitmesine 2 gün kala ürününüzü kargoya vermelisiniz. Ürünü kiraladığınız süreden daha uzun süre de kullanabilir, bu durumda istediğiniz zaman kira sürenizi sonlandırabilirsiniz. Kira sürenizi uzattığınızda ödeyeceğiniz kira ücreti düşer. Ürünü göndermeden önce destek@kiralamini.com adresi üzerinden bizimle iletişime geçerseniz sizi iade süreçlerimiz ile ilgili bilgilendirebiliriz.

1, 3 ve 6 aylık abonelik sistemi içerisinde ödemeleri düzenli yaptığınız sürece ürününüzü kullanabilirsiniz. Ancak ödemeler düzenli yapılmadığı koşulda kira sözleşmesini fesh edip ürünlerin iadesini talep edebilir, ödeme yapılmayan aylar ve iade edilmeyen ürünler için üzülerek yasal işlem başlatabiliriz.

Neden olmasın? Mükemmel durumda olan ve bir başka bebeğin büyümesine eşlik edecek eşyalara ulaşmayı biz de isteriz. Sitedeki ürünlerlerden ya da benzerlerinden sizde varsa destek@kiralamini.com adresi üzerinden bize bir merhaba deyin!

Teşekkürler! Kiralamini’yi kullanan bir ebeveynseniz ve bizi arkadaşlarınıza önermek isterseniz bizi çok mutlu edersiniz. Önerdiğiniz arkadaşlarınız da kiralamini’den kiralama yaparlarsa size bir sonraki kiraladığınız ürünün ilk ayında geçerli %15 indirim kuponu tanımlıyoruz.
Başka bir sorunuz varsa da bize yazmanız yeterli. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Alışveriş kartı

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping